DOG CENTRUM

Kurz Obedience

Přejete si, aby si Váš pes osvojil cviky z obedience? Jste začátečníci a rádi byste se v nácviku poslušnosti zdokonalili, nebo chcete svého psa připravit na zkoušky? Obedience je vhodná pro psy od 6. měsíce věku, a to jak pro absolventy základních kurzů tak i pro pokročilejší závodníky, ke každému přistupujeme podle individuálních požadavků a potřeb.

Náplň:

Náplň lekcí bude nácvik přivolání, chůze, obratů, poloh na místě i za pohybu, dlouhodobého odložení, vysílání, aportů apod. Zaměříme se také na udržení pozornosti v rušném prostředí, na budování drivu a motivace k práci. Příprava je vhodná jak pro začátečníky tak i pro zájemce o přípravu ke zkouškám (např. OBZ, OB1, OB2...). Trénink probíhá pomocí hry a pozitivní motivace, bez použití nátlaku či trestů.

S sebou:

Nezapomeňte si dobrou náladu, obojek či postroj, krátké vodítko, alespoň dva druhy pamlsků (malé, nejlépe vlhké kousky různé hodnoty), oblíbené hračky, aport či jiné specifické pomůcky (targety, klikr...)

Kdy a kde:

Pondělky a čtvrtky v kryté hale Dogcentra v Rožnově. Délka jedné lekce je cca 55 minut.

Všechny aktuální nábory najdete vypsány v aktualitách. Vhodný termín si můžete zvolit v rezervačním systému. Bližší informace Vám budou po přihlášení zaslány na email.