DOG CENTRUM

Kurz FUN Obedience

Tréninky v kryté hale, kde je příjemně chladno i v horkých dnech :-)
Přejete si, aby si Váš pes osvojil cviky z obedience? Jste začátečníci a rádi byste se v nácviku poslušnosti zdokonalili, nebo chcete svého psa připravit na zkoušky obedience? Kurz je vhodný pro psy od 4. měsíce věku, a to jak pro absolventy základních kurzů tak i pro nováčky, ke každému přistupujeme podle individuálních požadavků a potřeb.

Náplň:

Náplň lekcí bude motivace, nácvik targetů, hry ke spolupráci, přivolání, veselá chůze, polohy na místě i za pohybu, dlouhodobé odložení a základy práce s odměnami a hračkami včetně vysílání a aportů. Zaměříme se také na udržení pozornosti v rušném prostředí, na budování drivu a motivace k práci. Příprava je vhodná především pro začátečníky po OBZ. Trénink probíhá pomocí hry a pozitivní motivace, bez použití nátlaku či trestů

S sebou:

Nezapomeňte si dobrou náladu, obojek či postroj, krátké vodítko, alespoň dva druhy pamlsků (malé, nejlépe vlhké kousky různé hodnoty), oblíbené hračky, aport či jiné specifické pomůcky (targety, klikr...)

Kdy a kde:

Středy od 19h v kryté chladné hale Dogcentra v Rožnově. Délka jedné lekce je cca 55 minut.

Všechny aktuální nábory najdete vypsány v aktualitách. Vhodný termín si můžete zvolit v rezervačním systému. Bližší informace Vám budou po přihlášení zaslány na email.