DOG CENTRUM

Relaxační den pro reaktivní psy

 sobota 24.3. 2018 od 9.00 hodin

Akce je vhodná pro všechny psíky, kteří nevhodně reagují na přítomnost jiných psů či lidí... a to jak strachem, agresí tak i přílišným vzrušením. Chcete vědět, kdy se Váš pes necítí dobře a jak mu můžete pomoci? Akce je vhodná pro všechny majitele psů, kteří chtějí svému psu dopřát pocit bezpečí  mezi cizími psy a naučit ho relaxaci i v rušném prostředí.  Společné aktivity a relaxace Vám pomohou vybudovat si se svým psem vztah plný důvěry.


Trénink je vedený pomocí pozitivního i negativního posilování bez použití korekcí a trestů! Využíváme moderní metodiky zahraničních trenérů jako jsou Grisha Stewart, Linda Tellington, Dr. Sophie Yin, Emma Parsons či Emily Larlham. 

Náplň:

Klecové hry - práce s klecí, návyk na klec a pobyt v ní, klec jako bezpečné místo

Protipodmiňování - ukážeme si hry, které nám pomohou získat nad situací kontrolu a psu navodí příjemné pocity

Pamlskové hlavolamy - pachové hry k uvolnění v cizím prostředí, vedou ke zklidnění psa i zvýšení sebevědomí

Relaxační techniky - vyzkoušíme si základ masáží a TTouch doteků pro zklidnění a uvolnění psa

S sebou:

Nezapomeňte si dobrou náladu, sešit na poznámky, obojek či postroj, dlouhé vodítko (3-5metrů), pamlsky a oblíbenou hračku pro psa, odkládací prostor pro psa - kdo má vlastní klec, vlastní podložky pro psy (do klece i k relaxačním technikám) 

Ceník:

Cena je 900,- Kč na tým, kapacita 10 týmů / rozdělení do 2 skupin 

Kdy a kde:

Sobota 24. 3. 2018 od 9.00 v kryté hale v Rožnově p.R. V kryté hale je zajištěno přitápění, odkládací klece pro psy, posezení, wc i kuchyňka...